Dnia 2022-11-05 15:00 odbył się mecz pomiędzy Rotherham i Norwich - wynik końcowy 1-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Rotherham i Norwich zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-05 15:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Rotherham i Norwich.

Gole strzelali: K. McLean 17' 0-1 O. Rathbone 49' 1-1 A. Ramsey 50' 1-2

Żółte kartki Rotherham: Chiedozie Ogbene 89'

Żółte kartki Norwich: Sam McCallum 84' Jordan Hugill 90' Ben Gibson 90'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania to Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Rotherham stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Luton i Bristol City. Kolejno natomiast Norwich zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Blackburn.

Bardzo często liczni fani śledzą poczynania ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Chiedozie Ogbene Sam McCallum wielokrotnie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy zawodnikami są nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Rotherham i Norwich z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, AESSEAL New York Stadium.