Na obiekcie Carrow Road dnia 2022-09-17 14:00 odbył się mecz między Norwich i West Brom: 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Norwich oraz West Brom wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-09-17 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Norwich a West Brom.

Gole strzelali: D. O'Shea 9' 0-1 J. Swift S. Byram 68' 1-1 T. Pukki

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 58'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 85'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Reading i Preston natomiast West Brom z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Luton.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą potyczki ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Max Aarons Darnell Furlong nieprzerwanie serwują wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Obserwujemy książkowe gole oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że spotkania męczą kibica. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Norwich oraz West Brom z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Carrow Road.