Spotkanie Norwich vs Bristol City, wynik 3-2

Dnia 2022-09-14 18:45 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 10 pomiędzy Norwich a Bristol City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich i Bristol City wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: T. Pukki 11' 1-0 K. McLean T. Pukki 23' 2-0 A. Ramsey T. Conway 44' 2-1 N. Wells J. Sargent 65' 3-1 Gabriel Sara A. Semenyo 77' 3-2 J. Williams

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Bristol City:

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Norwich stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Reading oraz Preston a Bristol City zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Birmingham.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi bardzo interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak nierzadko zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Zdarzają się bezlitosne faule, niezwykłe asysty oraz gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Norwich i Bristol City jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Carrow Road.