Watford vs Norwich, wynik spotkania - 0-3

Watford vs Norwich, wynik 0-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Watford i Norwich wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

W dniu 2022-01-21 20:00 na stadionie Vicarage Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Watford i Norwich.

Gole strzelali: J. Sargent 51' 0-1 T. Pukki J. Sargent 74' 0-2 M. Rashica J. Kucka 90' 0-3

Żółte kartki Watford: Emmanuel Dennis 36' Emmanuel Dennis 78'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 38'

Czerwone kartki Watford: Emmanuel Dennis 78'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu - Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Watford stawi czoła Burnley, następne spotkania z drużynami West Ham i Brighton a Norwich z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Manchester City.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące potyczki ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Emmanuel Dennis Kenny McLean bardzo często zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, książkowe asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami bywają bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League. Udział takich legendarnych drużyn jak Watford i Norwich z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Vicarage Road.